[pb_row background="none" border_width_value_="0" border_style="solid" border_color="#000" width_value="90" width_unit="%" div_padding_top="30" div_padding_right="10" div_padding_bottom="10" div_padding_left="10" ][pb_column span="span6"][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Pod skalou

Lokalita Pod skalou se nachází v blízkosti okresního města Roudnice nad Labem a současně 6 km od sjezdu dálnice D8. Přes svou dobrou dopravní dostupnost a blízkost okresního města ocení zájemci zejména klid a jedinečný výhled na České středohoří. Obytný soubor s pozemky od 550 do 1560 m2 navazuje na stávající výstavbu a jeho součástí je i klidová zóna se sportovištěm.
Město Roudnice nad Labem disponuje několika supermarkety, nemocnicí s poliklinikou, sportovišti včetně zimního stadionu a víceúrovňovým školstvím včetně gymnázia. Sportovní a kulturní vyžití v blízkém okolí je tedy velmi rozmanité (historická místa, cyklostezky po obou březích Labe apod.).
Velmi dobrá je dopravní dostupnost Roudnice nad Labem, které je dosažitelné do 5 min. Dálniční sjezd D8, který je vzdálen 6 km, zpřístupňuje Prahu do 30 min. Dalšími městy dosažitelnými do 15 min. je Terezín a zejména Litoměřice. Mimo dopravy osobním automobilem mohou obyvatelé využívat pravidelné autobusové linky a železniční stanici Oleško na trati Praha – Ústí nad Labem. Pro příznivce vodních sportů je v sousední obci Hrobce i přístaviště pro malá plavidla.

Projekt je již z 90% vyprodán a nyní nabízíme poslední stavební pozemky pro individuální výstavbu.

 

 

[/pb_text][pb_googlemap el_title="Google Map 1" gmap_container_style="no-styling" gmap_alignment="inherit" gmap_dimension_width="100" gmap_dimension_width_unit="%" gmap_dimension_height="300" gmap_margin_top="10" gmap_margin_bottom="10" gmap_zoom="12" gmap_type="ROADMAP" gmap_elements="streetViewControl__#__zoomControl__#__panControl__#__mapTypeControl__#__scaleControl__#__overviewControl__#__ " appearing_animation="slide_from_left" appearing_animation_speed="medium" ][pb_googlemap_item gmi_title="Pod skalou" gmi_url="http://" gmi_lat="50.463287" gmi_long="14.199469" ][/pb_googlemap_item][/pb_googlemap][/pb_column][pb_column span="span6"][pb_imageshow el_title="Horní hájek" imageshow_showlist="1" imageshow_showcase="1" width_value="100" width_unit="%" height="450" appearing_animation="0" ][/pb_imageshow][pb_list el_title="Ke stažení" show_icon="yes" icon_position="left" icon_size_value="32" icon_background_type="square" icon_background_color="#ffffff" icon_c_value="#b00000" icon_c_color="#b00000" show_heading="yes" font="custom" font_face_type="standard fonts" font_face_value="Verdana" font_size_value="28" font_style="normal" color="#b00000" appearing_animation="0" ][pb_list_item heading="Ke stažení" icon="fa-file-pdf-o" ]

Plán pozemků

Ceník pozemků

[/pb_list_item][/pb_list][/pb_column][/pb_row]