Slide background

[pb_row background="none" border_width_value_="0" border_style="solid" border_color="#000" width_value="90" width_unit="%" div_padding_top="30" div_padding_right="10" div_padding_bottom="10" div_padding_left="10" ][pb_column span="span6"][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

3living

Projekt 3living obsahuje tři bytové domy, které jsou umístěny v centru Roudnice nad Labem na třídě T.G. Masaryka. Jednotlivé domy mají společný vyšší standard moderního bydlení, přičemž architektovi se podařilo zachovat původní vzhled budovy, přestože návrh bytových domů vznikl před více než 60 lety. Naopak interiér je přepracován za použití moderních a kvalitních materiálů do bytových dispozic s větší obývací místností obsahující kuchyňský kout a případně jednoho nebo více pokojů.
Obytné domy se nachází v centru Roudnice nad Labem, přesněji na rozhraní starého centra města, se středem na Karlově náměstí a novým centrem města, které tvoří sídliště, obchody, nemocnice a sportoviště. Lokalita navazuje na individuální výstavbu rodinných domů a zejména přítomnost zeleně vytváří ideální podmínky pro klidné bydlení. V bezprostřední blízkosti se nachází nemocnice s poliklinikou, supermarkety, sportoviště včetně zimního stadionu a velmi dobrá dostupnost centra a vlakového nádraží umožňuje pohodlně využívat hromadnou dopravu.
Projekt 3living je vhodnou volbou pro obyvatele, kteří hledají příjemné bydlení v zajímavé krajině, s výbornou dopravní dostupností, a to zejména Prahy (cca. 25 min).

Projekt je již zcela vyprodán

 

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span6"][pb_imageshow el_title="Horní hájek" imageshow_showlist="2" imageshow_showcase="1" width_value="100" width_unit="%" height="450" appearing_animation="0" ][/pb_imageshow][/pb_column][/pb_row]