Slide background

[pb_row background="none" border_width_value_="0" border_style="solid" border_color="#000" width_value="90" width_unit="%" div_padding_top="30" div_padding_right="10" div_padding_bottom="10" div_padding_left="10" ][pb_column span="span6"][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

DR Šestka

Projekt šesti nadstandardních řadových domů se nachází ve městě Roudnice nad Labem, které disponuje veškerými službami, nemocnicí s poliklinikou, školami, včetně škol středních a gymnázia. Lokalita má charakter obytné části města, se solitérními i řadovými rodinnými domy převážně z 2. poloviny 20. století. V jejím blízkém sousedství se nachází park a hned za ním rekreační zóna se zahrádkami, nedaleká hora Říp a příroda Polabí vybízející k volnočasovým aktivitám.
Stavba vychází z řazení rodinných domů obdélníkového půdorysu do řady za sebou. Domy jasně vymezují stranu do ulice a stranu otočenou do zahrady. Zde se nachází terasy navazující na 1. NP domů, které tak přechází volně do zahrady. Podzemní podlaží je vyhrazeno pro garáž, sklad a vstup. Je spojeno venkovním schodištěm se zahradou a vnitřním schodištěm se 2 nadzemními podlažími. První nadzemní podlaží je navrženo jako hlavní obytný prostor doplněný kuchyní a možností výstupu na terasu a na ni navazující zahradu. Druhé nadzemní podlaží je pak vyhrazeno jednotlivým ložnicím.
Konstrukčně jsou budovy navrženy jako dvoupodlažní s podzemním podlažím s garážemi. Budou vystavěny zděnou technologií se skládanými stropy se světlou výškou místností ve všech hlavních prostorách 2,6 m. Interiéry domů jsou navrženy s použitím exklusivních materiálů a předpokládá se jejich přizpůsobení podle požadavků konečného zákazníka. K parkování budou sloužit jak garáže uvnitř domů, tak před domy navržených 8 parkovacích stání.

Projekt zvítězil v jedné z kategorií Realitní projekt roku 2011.

 

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span6"][pb_imageshow el_title="Horní hájek" imageshow_showlist="3" imageshow_showcase="1" width_value="100" width_unit="%" height="450" appearing_animation="0" ][/pb_imageshow][/pb_column][/pb_row]